Technik, montażysta instalacji elektronicznych/elektrycznych

Empel System s.c.

30-211 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się produkcją urządzeń oraz systemów służących ochronie obiektów i mienia podejmie współpracę z technikiem w zakresie instalacji teletechnicznych; montażu, programowaniu i uruchamianiu systemów elektronicznych/elektrycznych.
Wsparcie przy produkcji urządzeń elektronicznych.

Wymagania

Absolwent technikum elektronicznego/elektrycznego bądź student;
Czynne prawo jazdy: kat. B;
Wiedza z zakresu zagadnień elektrycznych i elektronicznych;
Znajomość obsługi elektronarzędzi;
Znajomość obsługi komputera;
Gotowość do wyjazdów służbowych;
Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej Systemów Sygnalizacji Kradzieży;

Prezentacja firmy

W naszej firmie zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis