WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Zatrudnimy:

Technik Metrolog

Miejsce pracy: Warszawa - Konotopa

Zakres obowiązków:

  • pomiary wyrobów (narzędzi) produkowanych w wydziale narzędziowni
  • doskonalenie procedur i metod pomiarowych
  • wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem stanowisk pomiarowych
  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących organizację pracy i bezpieczeństwo

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – wskazana specjalność metrologia
  • minimum 1 rok doświadczenia
  • znajomość rysunku technicznego, zasad pomiarów długości i kąta oraz błędów kształtu
  • znajomość tolerancji i pasowań stosowanych w budowie maszyn
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami i urządzeniami pomiarowymi
  • znajomość zasad oceny stanu powierzchni (chropowatość, prostoliniowość, płaskość)
  • umiejętność stosowania metod pomiarów uniwersalnych i posługiwania się komputerem (Word, Excel)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • pracę w firmie o wieloletniej historii
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty CV
za pomocą przycisku aplikowania
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez WUZETEM.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.