Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Okresowe kalibracje przyrządów kontrolno-pomiarowych oraz weryfikacja poprawności ich działania wg. obowiązujących procedur i instrukcji,
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem kalibracji oraz analiz MSA,
  • Nadzór nad dokumentacją przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • Pomiary sprawdzianów, przyrządów i narzędzi,
  • Wsparcie innych działów przy wdrażaniu i naprawach środków kontrolno-pomiarowych,
  • Określanie czy przyrząd kontrolno-pomiarowy jest zgodny ze specyfikacją,
  • Nadawanie terminów ważności na używanie przyrządu kontrolno-pomiarowego,
  • Nadawanie statusów przyrządom kontrolno-pomiarowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, zalecane z zakresu metrologii / technik pomiarów współrzędnościowych lub doświadczenie w pracy na stanowisku metrologa przy obsłudze maszyn CMM,
  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy w przemyśle motoryzacyjnym,
  • Doświadczenie w pomiarach przy użyciu standardowych przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • Znajomość obsługi i programowania Zeiss Calypso, Zeiss GearPro,
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się standardowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Znajomość technik kalibracji przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • Podstawowa znajomość zagadnień podręcznika MSA,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows.

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
  • Imprezy integracyjne.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości