Technik Mechanik Maszyn i Urządzeń

Wordfall

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Wordfall (www.wordfall.eu) poszukuje osób z okolic Raciborza na stanowisko:

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

OBOWIĄZKI :

- Praca manualna w warsztacie z użyciem narzędzi warsztatowych (w tym lutowanie)
- Praca na komputerze – tworzenie projektów technicznych

OFERTA :

Ambitna praca na pół etatu w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

- Elastyczne godziny pracy
- Perspektywa rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Możliwość udziału w zyskach
- Możliwość wyjazdów zagranicznych
- Możliwość awansu do stanowiska Junior Research and Development Engineer / Młodszy Inżynier ds. Badań i Rozwoju

KONTAKT :

CV i opcjonalnie list motywacyjny proszę wysyłać drogą elektroniczną

UWAGA! PRZY APLIKACJI NAPISAĆ W WIADOMOŚCI ÓSMĄ Z KOLEI LICZBĘ PIERWSZĄ. OFERTY BEZ TEJ INFORMACJI SĄ AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE.

Wymagania

WYMAGANIA :

- Student lub absolwent kierunku technicznego (automatyka i robotyka, elektronika, technologia maszyn itp.)
- Zdolności manualne oraz zmysł techniczny
- Umiejętność kreatywnego, logicznego myślenia oraz analizowania dokumentacji technicznej
- Precyzja i dokładność
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Samodzielność, odpowiedzialność
- Chęć do pracy i nauki
- Dobra motywacja

MILE WIDZIANE :

- Znajomość programu Solidworks
- Umiejętność programowania – Android, mikrokontrolery, obwody elektroniczne, płytki elektroniczne
- Znajomość języków obcych
- Doświadczenie w pracy warsztatowej
- Wiedza z zakresu budowy maszyn
- Dyspozycyjność do pracy w terenie (w Polsce i za granicą)
- Prawo jazdy kat. B
- Osoby z okolic Raciborza

Prezentacja firmy

Firma Wordfall to start-up, który z impetem wchodzi na międzynarodowy ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria