Technik Linii Produkcyjnej

Biznes Partner Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta działającego w branży kosmetycznej, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków/Smolice

Obowiązki:

•wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
•wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
•zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
•prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
•udział w procesie przezbrajania maszyn i urządzeń,
•praca na linii produkcyjnej,

Oferujemy:

•umowę o pracę,
•pracę w systemie 3 zmianowym,
•możliwość zdobycia doświadczenia,
•pracę w firmie, która jest wiodącym dostawcą produktów perfumeryjnych,

Wymagania

•wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, mile widziany kierunek mechanika, elektrotechnika,
•mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
•ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej,
•mile widziane uprawnienia SEP
•umiejętność stosowania przyrządów pomiarowych,
•znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych,
•znajomość układów pneumatyki,
•zdolność analitycznego myślenia,
•dobra organizacja pracy własnej,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji