Opis stanowiska pracy

- Przeprowadzanie prostych analiz chemicznych w laboratorium
- Kalibrowanie urządzeń pomiarowych.
- Przygotowywanie raportów z analiz chemicznych.
- Prowadzenie dokumentacji wg. ISO 17025

Wymagania

- Minimum 1 rok pracy w laboratorium i wykonywanie analiz elektrochemicznych
- Znajomość procedur przy akredytacji ISO 17025
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (język czeski będzie dodatkowym atutem)

Oczekujemy:
• Silna motywacja, determinacja w dążeniu do celu
• Entuzjazm i pozytywne nastawienie
• Umiejętność pracy pod presją
• Nastawienie wyniki laboratorium oraz jakość

Prezentacja firmy

ALS POLAND jest biurem handlowym międzynarodowego koncernu labora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia