Technik Kontroli Dostaw

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja dostaw komponentów i materiałów zgodnie z dokumentacją rysunkową oraz specyfikacją techniczną (ocena pomiarowa oraz wizualna)
  • Raportowanie wyników kontroli
  • Tworzenie i prowadzenie kart kontroli
  • Weryfikacja certyfikatów materiałowych oraz raportów pomiarowych dostarczanych przez dostawców
  • Okresowe przygotowywanie raportów oraz statystyk
  • Współpraca z działem zakupów w zakresie nadzoru i oceny dostawców
  • Współpraca z działem magazynu komponentów w zakresie procesu przyjęć dostaw

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, miernik grubości farby)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza z zakresu wymagań standardu ISO 9001
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Doświadczenie w pracy z systemem Jeeves będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość uczenia się, ciągłego poszerzania kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności komunikacyjne

Warunki:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta- umowa o pracę
  • Praca w renomowanej firmie z tradycjami
  • Możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Pracę początkowo na jedną zmianę (7:00-15:00), w przyszłości mogą być zmiany
  • Zagwarantowany pakiet szkoleń w Szwecji
  • Pracodawca pokrywa cały koszt szkolenia :zakwaterowanie + diety zagraniczne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: Dost/01/2017/SOS
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.