Technik Katalizatorów- praca w przestrzeniach zamkniętych

Ajaks S.A

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma wykonująca specjalistyczne usługi dla przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków przewiduje specjalistyczne czyszczenie i inne prace (m.in. wymiana katalizatorów) wykonywane w przestrzeniach zamkniętych takich jak zbiorniki i kolumny w zakładach przemysłowych na terenie Polski i UE.

Charakter delegacji:

Średnia długość wyjazdu to ok. 2 tygodnie pracy, następnie kilka dni/np.tydzień wolnego (powrót do Poznania) i znowu mniejszy czy większy projekt. W okresie zimowym i wakacyjnym większa część miesiąca wolna.

Wymagania:

  • predyspozycje fizyczne i psychiczne do ww. rodzaju prac
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • niekaralność

Zapewniamy:

  • specjalistyczne szkolenia zawodowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie liczone po różnych stawkach godzinowych z zapewnieniem gwarantowanego wynagrodzenia miesięcznego.
  • przejazd, zakwaterowanie i diety podczas projektów.

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inne