Printor Sp. z o.o.

Technik Jakości

Od: Printor Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria

Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Od 1981 roku działamy na polskim rynku, a w chwili obecnej jesteśmy partnerem biznesowym dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Dbamy o rozwój naszych pracowników, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoko wykwalifikowanym zespołem. Cenimy zaangażowanie i inicjatywę, ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w pracy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie kontroli jakości procesu produkcji i gotowych wyrobów
  • udział w procesie weryfikacji dokumentacji
  • uczestnictwo w realizacji planów, audytów i analiz dotyczących jakości
  • analiza i weryfikacja reklamacji klientów, kontakt z klientami w sprawach jakościowych
  • udział we wdrożeniach nowych wyrobów – proces NPI

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • doświadczenie w obszarze produkcji lub jakości
  • znajomość pakietu MS Office lub równoważnego
  • znajomość normy ISO 9001
  • pożądana znajomość metod jakościowych FMEA, QFD
  • analityczne myślenie
  • umiejętność współpracy i komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • praca w trybie jednozmianowym (8:00-16:00)
  • pracę w miłej atmosferze

Pisemne oferty, zawierające CV oraz deklarację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych przez firmę Printor Sp. z o.o., w związku z prowadzonymi rekrutacjami” prosimy przesyłać  wraz z numerem referencyjnym InJ/2016/11 w temacie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.