LG Chem Wrocław Energy

TECHNIK JAKOŚCI

Od: LG Chem Wrocław Energy
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreńskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie raportów i zestawień jakościowych;
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej Control Plan, Instrukcje kontroli
  • Przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją; Action Plan
  • Współpraca przy tworzeniu FMEA
  • Ustalanie kryteriów akceptacji produktu;
  • Przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu;
  • Kontakt z klientem zagranicznym;
  • Monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji;
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym.
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.
  • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne).
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

CV prosimy składać w języku polskim, w języku angielskim będzie atutem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)