Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
- przygotowanie oraz projektowanie materiałów do druku;
- obsługa programów graficznych m. in. CorelDraw, Adobe Indesign
- tworzenie grafik wizerunkowych i sprzedażowych;
- utrzymanie porządku w dokumentacji, materiałach i pomieszczeniach,
- praca od poniedziałku do piątku , w godzinach od 9.00 do 17.00
- Miejsce pracy: Bełchatów

Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- zapewniamy miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
- atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- preferowane wykształcenie kierunkowe ( grafika komputerowa, informatyka);
- umiejętność przygotowania materiału do druku;
- biegła znajomość pakietu Adobe oraz CorelDraw;
- doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
- dobra organizacja pracy, dotrzymywanie terminów, samodzielność;
- umiejętność pracy w zespole
- dobra komunikacja interpersonalna

Prezentacja firmy

Art-Hub powstała z myślą jako firma rodzinna, dlatego też nazwa f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie