Opis stanowiska pracy

poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym do pracy w nowej aptece w Zielonej Górze

Wymagania

- zaangażowanie w profesjonalną opiekę pacjentów apteki
- budowanie trwałych relacji z pacjentami
- umiejętność przygotowywania leków recepturowych
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość programu aptecznego "Kamsoft"

Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę internetową firmy Ziko Apteka

Prezentacja firmy

Ziko Apteka Sp. z o.o. powstała w 2004 roku. Posiada aktualnie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Badania / Rozwój, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Obsługa klienta