Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Technik Elektryk

Miejsce pracy: Środa Śląska w rejonie Wrocław, Lubin, Legnica

Obowiązki:
• zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
• współpraca przy uruchamianiu a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• bieżące wsparcie działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń a także prowadzenie regularnych przeglądów
i prac konserwacyjnych

Wymagania:
• wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
• znajomość zagadnień związanych z zasilaniem i sterowaniem maszyn przemysłowych
• praktyczne doświadczenie z sterownikami PLC Siemens
• doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji produkcyjnych (wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne)
• mile widziane doświadczenie w zakresie automatyki oraz instalacji nowych linii produkcyjnych
• doświadczenie z przemiennikami częstotliwości
• czytanie schematów elektrycznych
• doświadczenie przy obsłudze i konserwacji rozdzielni elektrycznych
• gotowość do pracy w trybie zmianowym (24/7)

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych
• bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• wsparcie przy relokacji
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego

Zaskoczy Cię niezwykle szeroka oferta możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie BASF

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.