Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE

ZATRUDNI

TECHNIKA ELEKTRORADIOLOGII

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zdjęć stomatologicznych na podstawie skierowania
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej
  • Udzielanie fachowej informacji pacjentom w zakresie badań radiologicznych
  • Wykonywanie testów aparatów rentgenowskich

Wymagania:

  • Dyplom Technika elektroradiologii
  • Certyfikat zdania egzaminu „Ochrona radiologiczna pacjneta”
  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zdjęć RTG stomatologicznych
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • gwarancję stałego zatrudnienia,
  • praca na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych t.j. Dz. U. z 2014r. poz. 1182)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne