Technik ds. Sprzętu Operacyjnego

TNT Express Worldwide

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prace związane z konserwacją i utrzymaniem pracy sortera
  • Monitoring pracy urządzenia
  • Wykonywanie czynności naprawczych uszkodzeń mechaniczno-elektrycznych
  • Utrzymanie stałego kontaktu z serwisem producenta urządzenia

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracach elektrycznych
  • Umiejętność lokalizowania i naprawy uszkodzeń
  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw podzespołów mechanicznych i elektrycznych
  • Znajomość metod pomiarowych sygnałów elektrycznych i okablowania
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych (lub pod presją)
  • Zdolność do szybkiej reakcji w przypadku awarii
  • Mile widziana umiejętność odczytywania błędów kodów PLC i SCADA (Nie jest wymagana znajomość programowania urządzeń)

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w wiodącej firmie kurierskiej
  • Praca z urządzeniami najnowszej generacji
  • Możliwość odbycia szkolenia: elektrycznego i mechanicznego, zatwierdzonego przez producenta sprzętu
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.