Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Wrocławia (Psie Pole), poszukujemy kandydatów:

technik ds. opakowań

Nr ref.: 29978
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • otrzymywanie i wypełnianie zgłoszeń klientów (Marketing, Dywizja, Fabryka itp.) związanych z projektowaniem opakowań, zarówno samodzielnie bezpośrednio ze zgłaszającym, jak i przy współpracy z przełożonymi i opiekunami w Dziale Opakowań
  • określanie specyfikacji materiałowych, tworzenie, aktualizacja i poprawianie standardów opakowań
  • współpraca z dostawcami materiałów opakowań i/lub producentami wyrobów gotowych w zakresie ustalenia szacunkowych kosztów, próbek i innych wymogów związanych z opakowaniami
  • tworzenie i/lub zatwierdzanie wzorów etykiet na opakowaniach handlowych oraz transportowych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość programów komputerowych do projektowania będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość aspektów technologicznych i środowiskowych związanych z opakowaniami

Oferta:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • dodatkowe benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)