Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik ds. BHP

Miejsce pracy: Niemcy - Lipsk

Obowiązki:
- kontrola systemów nadzorujących bezpieczeństwo na terenie zakładu pracy,
- analiza i usuwanie awarii,
- obsługa elektrycznych i elektronicznych systemów,
- dokumentacja prac serwisowych,
- optymalizacja pracy urządzeń sterowniczych oraz maszyn,
- sprawowanie nadzoru nad pełnionymi świadczeniami firm podwykonawczych (w tym inspekcje odbioru).

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy do 2 tygodni,
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie wyższe (kierunek automatyka, robotyka, elektronika lub podobne),
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość środowiska MS-Office,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach,
- organizację zakwaterowania,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podjęcia długookresowej współpracy bezpośrednio z firmą.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikację poprzez przycisk "Aplikuj' oraz o załączenie w formularzu CV w języku niemieckim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy