Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje techników chemików lub techników farmacji.

Zadania na stanowisku:
• Praca przy produkcji produktów farmaceutycznych z osocza krwi (półproduktów, półfabrykatów, wyrobów gotowych)
• Praca według standardów jakości spełniających wymogi wszelkich obowiązujących przepisów i regulacji GMP
• przeprowadzanie poszczególnych etapów podprocesów
• obsługa urządzeń i aparatury oraz ich poszczególnych elementów
• przygotowanie urządzeń produkcyjnych oraz aparatury
• przygotowanie i przeprowadzanie sterylizacji
• konserwacja narzędzi roboczych we współpracy z działem konserwacji
• protokołowanie wszystkich czynności okołoprodukcyjnych
• Elektroniczna identyfikacja i gromadzenie danych produkcyjnych

Nasza oferta:
• Umowa o pracę na warunkach niemieckich z bardzo dobrą pensją
• Atrakcyjne zarobki oraz dodatki za godziny nadliczbowe
• Intensywne wdrożenie oraz szkolenia wewnętrzne
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Przyjazna atmosfera w prac
• Praca w dynamicznym i zmotywowanym zespole

Wymagania

• Wykształcenie w kierunku Chemik lub farmaceuta
• Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym bądź przy produkcji artykułów spożywczych
• Doświadczenie w pracy według standardów jakości GMP
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny, mile widziana znajomość angielskiego
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność pracy w grupie oraz zaangażowanie

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia