technik budownictwa, student budownictwa

Axel Systemy Budowlane Sp. z o.o.

Wocław, Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby operatywnej, śmiałej, mającej wiedzę w zakresie budownictwa. Do jej zadań należeć będzie kontrola prac na terenie budowy z ramienia Generalnego Wykonawcy, występowanie w roli jego przedstawiciela, nadzór nad podwykonawcami, kontakt z inspektorem nadzoru, prowadzenie dokumentacji na budowie np. zdjęciowej czy materiałowej.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Nie jest wymagana nieustanna obecność na nadzorowanych budowach, zwracamy uwagę na efektywność oraz dobrą organizację prac.

Wymagania

Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć doświadczenie w zakresie swojego wykształcenia, ale też "dobrze czujących" się w różnych zagadnieniach budowlanych, wymagana jest jednak odpowiednia wiedza techniczna stąd wymóg posiadania co najmniej wykształcenia technicznego w zakresie budownictwa.

Prezentacja firmy

Firma obecnie realizuje zadania obejmujące swoim zakresem: <br/> adapta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie