Technik automatyk utrzymania ruchu (m/k)

Garnowski Consulting

Drezno, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca jest jednym z największych oddziałów produkcyjnych włoskiej grupy farmaceutycznej. Zatrudnia ponad 350 osób i na nowoczesnych liniach farmaceutycznych produkuje leki w postaci stałej (tabletki, drażetki, tabletki powlekane, kapsułki) do różnych zastosowań, oferowane na ponad 100 rynkach na całym świecie.

Poszukujemy dla wzmocnienia technicznego naszej produkcji leków osoby na stanowisko

Wymagania

Zadania

  • konserwacja i naprawy częściowo wysoko zautomatyzowanej linii produkcyjnej w zakresie mechanicznym, elektrycznym, pneumatycznym i hydraulicznym
  • podłączanie elektrycznych i elektronicznych podzespołów
  • samodzielna lokalizacja i usuwanie błędów w elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych podzespołach
  • praca zgodna z określonymi procedurami kontrolnymi i dokumentowanie efektów pracy
  • przeprowadzanie działań zapobiegawczych zgodnie z określonymi planami konserwacyjnymi i przy przestrzeganiu wszystkich istotnych przepisów bezpieczeństwa
  • zamawianie części zamiennych zgodnie z wytycznymi budżetowymi
  • prace z urządzeniami pomiarowymi i kontrolnymi oraz przeprowadzanie kalibracji
  • ponadzespołowa współpraca z operatorami maszyn

Kwalifikacje

  • odpowiednie wykształcenie zawodowe jako mechatronik, elektronik lub elektryk ewentualnie podobna specjalizacja techniczna
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe jako technik utrzymania ruchu linii produkcyjnej
  • zdolność do skoncentrowanej, samodzielnej pracy, umiejętność współpracy z zespołem, elastyczność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dodatkowe kwalifikacje jako specjalista elektryk oraz znajomość SPS będą dodatkowym atutem
  • zdolność do rozumienia zależności technologiczno-fizycznych
  • znajomość techniki pomiarowej i regulacyjnej a także hydrauliki, pneumatyki, elektrotechniki, elektroniki
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, znajomość SAP ( SAP ERP, SAP PM) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • interesującą pracę w nowoczesnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • wynagrodzenie wg taryfy, 30 dni urlopu, premia roczna i inne świadczenia socjalne
  • bardzo dobre połączenie środkami komunikacji publicznej
  • atrakcyjną kantynę zakładową i pakiety medyczne
  • silne wsparcie w poszukiwaniu mieszkania i formalnościach, możliwy dodatek mieszkaniowy

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Drezna na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim) i pracę próbną. Koszty dojazdu zostaną pokryte przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim, angielskim lub polskim ) klikając przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie