Techniczny Manager - Piekarz - Kraków

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Techniczny Manager - Piekarz
należeć będzie:
- opracowanie receptur nowych produktów
- współpraca z dostawcami pieczywa
- zagwarantowanie standardów pakowania
- współpraca z działem zakupów

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość awansu zawodowego
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia w charakterze piekarza
- umiejętność obsługi MS Office
- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
- komunikatywność
- prawo jazdy kategorii B

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia