Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Technical Writer

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko

Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie dokumentacji technicznej o wysokiej jakości, która przyczynia się do sukcesu rynkowego produktów firmy. Pracując na stanowisku Technical Writer dołączysz do utalentowanego zespołu Technical Writers, którzy we współpracy z developerami, product managerami oraz testerami dokładają starań, żeby produkty firmy były łatwe w obsłudze.

Główne zadania:
  • Współpraca międzyzespołowa, której celem jest dobre zrozumienie produktu oraz wymagań dokumentacji
  • Tworzenie i utrzymywanie struktury informacji
  • Przygotowywanie dokumentacji wysokiej jakości, która jest zgodna z obowiązującymi normami i dostosowana jest do grupy docelowej
  • Pisanie łatwych do zrozumienia tekstów na interfejsy
  • Analizowanie rysunków, specyfikacji, makiet oraz próbek produktów
  • Tworzenie dokumentacji dla użytkowników wykorzystując różne formy takie jak podręczniki, instrukcje manualne
  • Przygotowywanie tutoriali ułatwiających użytkownikom korzystanie z wielu aplikacji

WYMAGANIA
  • Umiejętność tłumaczenia języka technicznego na język zrozumiały dla użytkownika; z wykorzystaniem formy pisanej oraz obrazkowej
  • Doskonała znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość Microsoft Office
  • Podstawowa znajomość SDLC
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Wielozadaniawość

KORZYŚCI
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna rozszerzona o opiekę densystyczną
  • Karta MultiSport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne inicjatywy oraz miła atmosfera pracy

Numer referencyjny: 2-10-41205/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.