Antal International Sp. z o.o.
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Technical Specialist 3D

Miejsce pracy: Szczecinek

Zadania:

• Samodzielne wykonywanie rysunków przemysłowych i produkcyjnych

• Samodzielne wykonywanie rysunków do instrukcji montażu, dla użytkowników

• Tworzenie pełnej dokumentacji modeli

• Wdrażanie zmian w dokumentacji, rysunkach i instrukcjach modeli

• Udział w tworzeniu materiałów marketingowych

Oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne

• Umiejętności tworzenia i czytania rysunków technicznych

• Mile widziane doświadczenie w programowaniu 3D (w SolidWorks lub pokrewnych)

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

• Umiejętności projektowania

• Wyobraźni przestrzennej

Oferujemy:

• Pracę w firmie o wysokich standardach

• Realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce

• Stabilne zatrudnienie

• Kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl