Technical Project Manager - Construction - Industrial Property

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektu inwestycyjnego, jak i współpracę z działem leasingu od strony doradztwa technicznego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego developera powierzchni magazynowych w związku z rozwojem szukamy doświadczonego kandydata który będzie współpracował z działem leasingu od strony doradztwa technicznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za przygotowanie projektu inwestycyjnego.

Opis stanowiska

  • Wsparcie i branie udziału w przygotowywaniu ofert pod względem specyfikacji technicznej i rozwiązań budowlanych
  • Koordynowanie ustaleń dotyczących wymagań technicznych obiektów we współpracy z klientami, wykonawcami, projektantami
  • Branie udziału w negocjacjach cenowych z najemcami i generalnymi wykonawcami
  • Nadzorowanie prac nad wykonaniem projektów i koncepcji architektonicznych obiektów magazynowych i przemysłowych
  • Nadzór nad wyłanianiem podwykonawców w drodze przetargu
  • Nadzór nieruchomością pod kątem realizacji Projektu,
  • Utrwalanie relacji z najemcami, w tym odpowiedzi na propozycje i wnioski najemców dotyczące użytkowania obiektu pod względem technicznym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość aspektów prowadzenia projektów inwestycyjnych - powierzchnie magazynowe
  • Znajomość rozwiązań technicznych stosowanych na powierzchniach magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na współpracę z klientem oraz chęć poszukiwania rozwiązań proklienckich,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz zorientowanie na cele

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy lub car allowance, oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
  • Dalsze możliwości awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page