Technical Manager - Nieruchomości Komercyjne

Michael Page

Warszawa, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za Facility Managment jednego z centrów handlowych. Do zadań managera będzie należeć dbanie o odpowiednie techniczne funkcjonowanie Centrum Handlowego oraz zarządzanie podległym zespołem wraz z firmami zewnętrznymi.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która jest właścicielem i zarządcą nieruchomościami komercyjnymi w związku z rozwojem szukamy doświadczonego kandydata na stanowisko Technical Managera, który będzie odpowiadał za kwestii techniczne w zarządzanym Centrum Handlowym.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej podległego obiektu,
  • Współpraca i nadzór nad firmami serwisowymi oraz podwykonawcami,
  • Współpraca z Zarządcą Nieruchomości w przy planowaniu budżetu, monitorowania i analizy kosztów utrzymania nieruchomości,
  • Nadzorowanie przekazania powierzchni najemcom,
  • Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację funkcjonowania nieruchomości,
  • Kontrola zużycia mediów oraz aktywne zarządzanie w kierunku optymalizacji kosztów,
  • Opracowywanie harmonogramu prac zespołu,,
  • Kontrola nad dokumentacją - przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami,
  • Zarządzanie projektami związanymi z remontem, konserwacjami przeglądami i przebudową obiektu.

Profil kandydata

* Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),
* Minimum 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami w obszarze technicznym,
* Doświadczenia w zarządzaniu zespołem jak i koordynacją pracy firm zewnętrznych,
* Wysoko rozwiniętych umiejętności planowania i organizacji,
* Dobra znajomość języka angielskiego,
* Umiejętności budowania i utrzymywania relacji,
* Bardzo dobra znajomość programu Excel, PowerPoint, AutoCAD,
* Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego, Ustawy Ochrony Środowiska,
* Uprawnienia elektryczne SEP (Nadzór do 15 kV).

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
* Niezbędne narzędzia pracy,
* Prywatna opieka medyczna,
* Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju,
* Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
* Interesujący zakres zadań, pracę pełną wyzwań.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page