Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku będziesz zajmował się:

  • Zarządzaniem pracą podległej grupy doradców finansowych
  • Rekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołu
  • Analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych
  • Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych
  • Prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook, Internet)

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Polska S.A. jest w czołówce firm pożyczkowych w Polsce. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja