Opis stanowiska pracy

Firma Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wiodący producent urządzeń AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja planu produkcji na podległym obszarze
  • Kierowanie zespołem podległych pracowników produkcyjnych
  • Produkcja wyrobu gotowego zgodnie ze standardami jakości i bezpieczeństwa
  • Wdrażanie i utrzymywanie na podległym obszarze standardów systemu szczupłego wytwarzania (EMS)
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Promowanie dobrych praktyk oraz pracy zespołowej
  • Podejmowanie inicjatywy w działaniach poprawiających bezpieczeństwo, jakość, koszty oraz optymalizujących dostawy
  • Prowadzenie szkoleń, spotkań z pracownikami, audytów, udział w zaplanowanych projektach.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na cele biznesowe firmy
  • Umiejętność pracy z komputerem (min. Programy MS Office, Teta HRM, COPICS)

Prezentacja firmy

Kształtujemy lepsze życie.<br/><br/>Electrolux jest największym n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca