Opis stanowiska pracy

Rhenus Logistics S.A. to jeden z czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Nasza rozbudowana sieć magazynów jak i wykwalifikowana kadra pozwoliła nam na zdobycie wysokiej pozycji na rynku. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług zaspokajamy potrzeby naszych klientów zarówno w obszarze logistyki kontraktowej, jak i dystrybucji, transportu krajowego i międzynarodowego, a także świadcząc specjalizowane usługi typu Value Addend Services i Home Delivery.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do pracy na magazynie w Swarzędzu w charakterze:

TEAM LEADER

Opis stanowiska / obowiązki:

- prawidłowe kierowanie podległym działem w zakresie: zasobów ludzkich, spójności procesów i ich standaryzacji, wydajności i ciągłego udoskonalania,

- ścisła współpraca z pozostałymi team leaderami oraz kierownictwem firmy,

- utrzymywanie wskaźników jakościowych i wydajnościowych zgodnie z wyznaczonym celem,

- czynny udział w działaniach usprawniających procesy zachodzące na magazynie,

- czynny udział w pracach dążących do usprawniania narzędzi systemowych.

Wymagania:

- język angielski opanowany w stopniu dobrym,

- łatwość obsługi komputera oraz pracy z programami komputerowymi,

- umiejętność pracy w dynamicznym środowisku branży e-commerce,

- zaangażowanie i chęć do pracy,

- dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

-  umiejętność sprawnego zarządania grupą, połączona z łatwością utrzymywania dobrych relacji z podległymi pracownikami, a także przełożonymi.

Oferujemy:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

-pracę w systemie zmianowym,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-możliwość rozwoju,

-możliwość korzystania z transportu współfinansowanego przez firmę (różne lokalizacje, w tym Września, Gniezno).

Prosimy o przesłanie aplikacji.

Prezentacja firmy

Czy zaplanowałeś już logistykę swojej kariery? Z nami to proste! Rhenus ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie kwartalne - bazujące na wynikach prowadzonych grup oraz ocenie przełożonych
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców