BALANS POLAND Sp. z o.o.

Team Leader

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca na produkcji

Zakres obowiązków:

1. Odpowiada za funkcjonowanie powierzonego obszaru zgodnie z wymogami audytów zewnętrznych i wewnętrznych
2. Zapewnia ciągłość pracy oraz niezbędne zaopatrzenie (opakowania, przekładki itd.).
3. Odpowiada i jest rozliczany za dwa czynniki z wskaźnika KPI ( E- efektywność, Q – jakość) ze swojego obszaru.
4. Uczestniczy w spotkaniach zmianowych i QRQC.
5. Odpowiada za realizację projektu RCA w swoim obszarze.
6. Nadzoruje selekcję komponentów w przypadku wystąpienia alarmu jakościowego lub reklamacji klienta.
7. Przygotowuje wywiad z pracownikiem odpowiedzialnym za reklamacje.
8. Nadzoruje prace zgodnie z ustalonym SOP
9. Komunikacja i eskalacja problemów z pozostałymi działami oraz osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie strefy wg. podziału hali
10. Odpowiada za wynik audytu 5S na stanowisku. W przypadku 3 krotnego negatywnego wyniku traci stanowisko. ( 1- upomnienie, 2 – nagana, 3- zwolnienie dyscyplinarne).
11. Dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- obsługa komputera, znajomość programów
- komunikatywność
- umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
- radzenie sobie ze stresem i pracą pod presją czasu
- sumienność i staranność w wykonywaniu obowiązków
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- pracę na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie 3000 zł brutto