Team Leader z językiem niemieckim

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Dla klienta zagranicznego, obecnie poszukujemy Team Leadera z językiem niemieckim.

Stanowisko obejmuje między innymi branże:

- spożywczą
- produkcyjną
- przetwórstwa owoców
- specjalizacyjną
- magazynową

Zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem według wskazówek klienta
- nadzór nad personelem
- sporządzanie raportów dotyczących wyników swojego zespołu
- tłumaczenie rozmów, dokumentów i wskazówek zleceniodawcy
- organizacja czasu pracy podległego zespołu

Oferujemy:

- umowę z pakietem ubezpieczeń
- atrakcyjna stawka godzinowa w euro
- pakiet szkoleń dotyczący określonej branży
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość rozwoju

Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w zarządzaniu personelem
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- czynne prawo jazdy kat. B
- możliwość wyjazdu własnym samochodem
- doświadczenie w branży produkcyjnej, spożywczej będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.