TEAM LEADER Z J.ANGIELSKIM - HOLANDIA

Beetsma Sp. z o.o.

Delfgauw, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Team Leader.
Nr rej APT 5169

W miejscu pracy będziesz odpowiedzialny/a za grupę pracowników (20-30 osób) oraz za raportowanie zarówno ich jak i swojej pracy do przełożonego. Jest to oferta pracy z zakładu zajmującego się pakowaniem kwiatów ciętych i polega na przepakowaniu oraz przygotowaniu produktów zgodnie z zamówieniem do wysyłki. Oprócz zarządzania pracą podległych pracowników, ważne jest dopilnowanie procesu produkcji z zaznaczeniem przygotowania opakowań, etykiet jak i samego produktu na linii produkcyjnej.

Oferujemy:
• Pracę na samodzielnym stanowisku,
• Rozwój w programie szkoleniowym dla brygadzistów
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu
• Atrakcyjne zarobki

Wymagania

Poszukujemy pracowników potrafiących nie tylko pracować zespołowo, ale również zarządzać podległym zespołem
• Ważne jest dla nas doświadczenie które zdobyłeś wcześniej w produkcji na liniach produkcyjnych
• Wymagamy od Ciebie dobrej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
• Cenimy Twoją odpowiedzialność, elastyczność oraz predyspozycje kierownicze
• Bardzo ważne dla nas jest posiadane przez Ciebie prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości