team leader w obszarze testów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: 26125
Praca stała
Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zwracanie uwagi na szczegóły
  • wiedza z zakresu jakości oraz testów

Oczekiwania:
  • zarządzanie i kontrola obszaru testów szaf silnikowych i sterujących
  • optymalizacja stanowisk testów oraz nadzór nad nowymi inwestycjami w tym obszarze
  • inicjowanie rozwiązań technicznych w zakresie testowania wykonywanych szaf
  • udział w spotkaniach technicznych z klientami
  • przygotowywanie wyników i raportów testów
  • zapewnienie efektywnej pracy zespołu
  • wsparcie Dyrektora Zakładu przy tworzeniu strategii produkcyjnej zakładu

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)