Team Leader (m/k)

Trenkwalder

Katowice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • zarządzanie 8-osobowym zespołem księgowym,
  • obsługa Klientów polskich oraz zagranicznych.

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie zdobyte w firmie outsourcingowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP – mile widziane,
  • doświadczenie w obsłudze audytów zewnętrznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z UoR,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu deklaracji podatkowych.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów),
  • benefity (Medicover, Multisport, MyBenefit),
  • owoce dla pracowników, imprezy integracyjne.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy