Tapicer/Osoba do przyuczenia na stanowisku Tapicer

Europa Trading Meble Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań Gądki, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży tapicerskiej w Borówcu (bardzo dobry dojazd z Poznania - ok. 15 minut z Ronda Rataje)zatrudni osobę na stanowisko:

- tapicer
- osoba do przyuczenia na stanowisku Tapicer

Doświadczenie na powyższych stanowiskach będzie atutem, ale nie jest wymogiem - wszystkiego nauczymy!

Oferujemy:
- umowę o pracę
- bardzo dogodne warunki pracy oraz wynagrodzenia
- pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Prezentacja firmy

Firma Europa Trading Sp. z o.o. powstała w 2005 roku. Mimo stosun... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne