TAPICER Niemcy – bez znajomości niemieckiego! (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, różne lokalizacje, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów w Niemczech, firm produkujących meble, tapicerki samochodowe itp. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TAPICER

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska
Praca polega na cięciu, obijaniu drewnianych konstrukcji, szyciu tapicerek, wykładaniu pianką, klejeniu itp. - w zależności od posiadanego doświadczenia.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Niemczech.

Atrakcyjne zarobki, zatrudnienie w 100% na niemieckich warunkach, stawki godzinowe + diety dzienne, duża ilość godzin.

Wymagania

- doświadczenie w wykonywaniu prac tapicerskich
- zdolności manualne
- mile widziany własny samochód
- gotowość szybkiego wyjazdu do Niemiec

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowa
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis