Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters figurująca w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla swojego Klienta z branży meblowej poszukujemy osób na stanowisko:

TAPICER MEBLOWY

Miejsce pracy: Zalasewo

Zakres obowiązków:
• tapicerowanie mebli
• szycie tapicerki meblowej

Wymagania

Wymagania
• umiejętności tapicerskich / szycia
• doświadczenia w tapicerowaniu mebli / zszywaniu tapicerki meblowej
• kwalifikacje zawodowe

Oferujemy:
• pracę od pon.-pt. w godz. 8:00-16:00
• pełny etat
• stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• umowa zlecenie na okres próbny, następnie umowa o pracę
• możliwość pracy bezpośrednio u pracodawcy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr101, poz. 926 ze zm.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne