GETHERO Sp. z o.o.

Talent Manager

Od: GETHERO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Czy szukasz pracy pełnej przygód?

Pływasz w Youtubie?

Szukamy kogoś, kto nie boi się wykonać telefonu, być blisko gwiazd. Osoby obrotnej i kontaktowej.

Może masz swoje pomysły jak wspomagać kanały największych Gamerów w Polsce?

Prześlij nam swoje CV oraz Portfolio (jeśli posiadasz).

Obowiązki:

  • opieka nad Twórcami YouTube - Gaming
  • opieka nad rozwojem kanałów Twórców YouTube - Gaming
  • dbanie o terminowe prowadzenie projektów przez Twórców YouTube
  • wyjazdy z YouTuberami - dopilnowanie kwestii logistycznych (noclegi/transport)
  • kontakt pomiędzy działem kreacji oraz Twórcą

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i wysokie wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop)
  • Interesującą i pełną wyzwań codzienną pracę
  • Realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań
  • Możliwość pracy z Twórcami Youtube
  • Możliwość dzielenia się i wdrażania w życie własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Ciągłą wymianę doświadczeń w zespole

Wymagania

  • Znajomość sceny YouTube z naciskiem na Gaming
  • znajomość rynku e-sport
  • biegła znajomość MS Excela
  • Angielski na poziomie B2/C1
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy w szybkim tempie
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • Nastawienie na rozwój i dążenie do sukcesu
  • Entuzjazm, energia i chęć do pracy
  • Minimum 5 rok studiów