Talent Manager/Koordynator Ds. Rozwoju Talentów – Zduńska Wola

Translatemedia Poland Sp. z o.o.

Zduńska Wola, łódzkie

Opis stanowiska pracy

TranslateMedia to szybko rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu tłumaczeń, posiadająca biura w Londynie, Nowym Jorku, Austin i Hong Kongu.

Firma poszukuje kandydatów do pracy stałej na stanowisku Koordynatora ds. rozwoju talentów w nowo powstałym oddziale firmy w Zduńskiej Woli (woj. łodzkie).
W związku z rozwojem firmy poszukujemy energicznych i przedsiębiorczych osób, które pomogą nam stworzyć silny, międzynarodowy zespół, oferujący kompleksową obsługę dla klientów z różnych sektorów.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, lingwistyka)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość innych języków obcych mile widziana
Doskona ła organizacja pracy i dokładność
Umiejętność działania pod presją czasu
Doświadczenie w branży tłumaczeniowej mile widziane

Główne zadania:
Zarządzanie i aktualizacja bazy danych tłumaczy
Monitorowanie pracy tłumaczy i korektorów
Rekrutowanie nowych tłumaczy
Współpraca z zespołami z pozostałych biur firmy na świecie
Tworzenie spisów tłumaczy posiadających kwalifikacje w danej specjalizacji dla nowych klientów

Oferujemy:
Szansę rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Szkolenia pod okiem doświadczonych członków zespołu
Pracę w kreatywnym, energicznym i międzynarodowym środowisku
Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
Umowę o pracę

Data rozpoczęcie pracy- jak najszybciej
Pensja – do uzgodnienia

Prosimy o przesłyanie CV w j.angielskim

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

TranslateMedia to szybko rozwijająca się firma oferująca usługi z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne