Talent Attraction Consultant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Stanowisko partnera dla biznesu w obszarze rekrutacji i rozwoju pracowników. Tworzenie i wykorzystywanie innowacyjnych narzędzi w celu wsparcia zespołów rozproszonych po całej Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest, popularna na całym świecie, firma z branży food. Wartości, którymi się kieruje, wdraża w działania biznesowe i personalne.
Poszukiwana osoba będzie raportować do managera zespołu Talent Attraction oraz blisko współpracować z globalnym i lokalnym zespołem.
Lokalizacja: Mokotów biznesowy

Jeżeli zajdzie taka konieczność, to cały proces rekrutacyjny zostanie przeprowadzony online.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska biurowe,
  • Przygotowanie narzędzi i prowadzenie szkoleń dla managementu z zakresu prowadzenia samodzielnych procesów rekrutacyjnych,
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii rekrutacyjnej,
  • Odpowiedzialność za realizację procesów HR, między innymi:
    Oceny okresowe - opracowanie i wdrażanie systemów oceny, przygotowanie managerów z zakresu udzielanie feedbacku, omawianie poszczególnych elementów składowych,
    Identyfikowanie i zarządzanie talentami - określanie wskaźników, wsparcie w wewnętrznej kwalifikacji, tworzenie programów rozwojowych,
    Budowanie planów sukcesji,
  • Administracja procesami rekrutacji i rozwoju - odpowiedzialność za poprawność dokumentacji, zarządzanie systemem, prowadzenie analiz, dbałość o organizację miejsca,
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami -negocjowanie warunków i koordynowanie procesów,
  • Wsparcie managerów w codziennych wyzwaniach personalnych,
  • Udział w innych projektach HR we współpracy z zespołem (m.in. EB, Trenerami, Administracją).

Profil kandydata

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnych procesów rekrutacyjnych, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rozwojowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2),
  • Rozbudowane umiejętności komunikacyjne i współpracy z biznesem,
  • Energia, pasja i wrodzona ciekawość,
  • Dobra znajomość MS Office i łatwość w poznawaniu nowych systemów.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjna premia,
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria, karty zniżkowe do parterów),
  • Realna możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji, finansowanie szkoleń i udziału w konferencjach,
  • Fantastyczny zespół, który będzie celebrował Twoje sukcesy,
  • Nowoczesne i kolorowe biuro w biznesowej części Mokotowa.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page