Opis stanowiska pracy

Zostań Tajemniczym Klientem!

Lubisz robić zakupy i chcesz przyczynić się do poprawy jakości obsługi klienta w Polsce? Zgłoś się do firmy Daymaker i zostań Tajemniczym Klientem. Jako anonimowy audytor będziesz odwiedzać sklepy i sprawdzać jakość obsługi klienta.

Nasze wymagania:

  • dokładność
  • spostrzegawczość
  • odpowiedzialność i sumienne podejście do przyjętych zleceń
  • dostęp do komputera i Internetu
  • telefon komórkowy z aparatem lub aparat fotograficzny
  • pełnoletniość

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania zaoferujemy:

  • udział w ciekawych badaniach i możliwość poznania standardów obsługi klienta znanych marek
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o dzieło

Firma Daymaker oferuje pracę dodatkową. Po wykonaniu audytu wprowadzasz wyniki do naszego systemu. Wynagrodzenie wypłacane jest po zakończeniu danego projektu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kliknij w "Aplikuj" - zarejestruj się na naszej stronie internetowej by rozpocząć proces rekrutacji: Zostań obserwatorem w Daymaker i przeprowadzać obserwację testową, a następnie

Wykonaj koniecznie obserwację testową, na którą masz 5 dni.

Prezentacja firmy

Daymaker jest profesjonalnym partnerem w kwestii obserwacji i oce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne