Billennium Sp. z o.o.

Tableau Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:
Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy platform do tworzenia hurtowni danych, poszukujemy osoby na stanowisko: Tableau Developer.

Zadania:
- Projektowanie i rozwijanie rozwiązań raportowania;
- Analiza i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów raportowania;
- Współpraca z Analitykami i Programistami.

Wymagania:
- Umiejętność interpretacji i analizy dużej ilości danych, wyciągania wniosków i ich prezentacji;
- Bardzo dobra znajomość Microsoft SQL Server;
- Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL;
- Znajomość Tableau poparta doświadczeniem komercyjnym (Tableau Script, UML);
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- Możliwość wyboru formy współpracy;
- Pracę przy ciekawym projekcie;
- Długoterminową współpracę;
- Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.