Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osoby do szycia zespołowego. Duże zlecenia, dobre, uczciwe, motywujące warunki pracy i płacy. Wynagrodzenie, jako udział % w cenie netto zlecenia, płatne bezpośrednio po jego wykonaniu. Mile widziane Panie, które potrafią szybko i dobrze wykonać powierzone zadania, są życzliwe, pogodne, uczciwe i potrafią pracować zespołowo. Okres próbny -umowa o dzieło. Możliwa dalsza współpraca w oparciu o umowę o pracę. Miejsce wykonania usługi W-wa Białołęka (okolice Polfy). Szycie prostych, nieskomplikowanych, małych do 60 cm dł. elementów.

Więcej informacji pod numerem telefonu 505 691 592

Prezentacja firmy

Zatrudniamy najlepsze szwaczki,<br/>Realizujemy zlecenia w krótki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne