Opis stanowiska pracy

-krojenie i mierzenie materiałów
-wszywanie zamków, ozdobników
-łączenie elementów wyrobów odzieżowych
-czytanie rysunków
-obsługa pół-przemysłowej maszyny do szycia
-trzymanie się wyznaczonych terminów
-zatrudnienie na niemieckich warunkach
- umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
-atrakcyjne wynagrodzenie
-bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
-składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
-możliwość pracy w systemie dwuzmianowym oraz w soboty

Wymagania

*kilkuletnie doświadczenie na stanowisku szwacz/szwaczka w firmie produkcyjnej
*mile widziane doświadczenie w szyciu sukien ślubnych, strojów karnawałowych lub w przeróbkach krawieckich
*znajomość obsługi pół-przemysłowych i przemysłowych maszyn szyjących (overlok, różne ściegi)
*umiejętność łączenia materiałów o różnej strukturze
*komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
*precyzja, dokładność

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne