Opis stanowiska pracy

Hilding Anders, to wiodący producent materacy i łóżek w Europie i Azji, z siedzibą główną w Malmö w Szwecji. Firma założona w 1939 roku jako firma rodzinna, obecnie posiada oddziały w 40 krajach i zatrudnia ponad 7600 osób. Hilding Anders Polska jest częścią koncernu od 2001 roku i jest aktualnie najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym firmy.
Obecnie wraz z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Szwacz/Szwaczka.

Wymagania

Obecnie poszukujemy osób, które:

Chcą i potrafią szyć,
Posiadają doświadczenie w szyciu przemysłowym,
Ukończyły szkołę krawiecką lub kurs krawiecki (mile widziane),
Są chętne i gotowe do podnoszenia kwalifikacji,
W pracy wykażą się zaangażowaniem, dokładnością i rzetelnością.

Prezentacja firmy

Hilding Anders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
praca na stałe
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji