Szwacz/ka marki własnej

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy zręcznych szwaczek lub krawcowych, z umiejętnością szycia całych sztuk odzieży na maszynach typu: stebnówka, owerlok i dwuigłówka. Praca w szwalni na Bałutach na podstawie umowy o pracę, średnio 15 zł netto/h pracy. Produkcja własnych projektów firmy dla jednej marki, rzadziej zewnętrzne zlecenia, głównie konfekcja damska. Na początek kolekcja jesienna 2019. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2600 zł na rękę.

Zadania i cele:

  • Szycie od podstaw konfekcji damskiej: płaszczy wełnianych na podszewce i ocieplanych na pikówce, kurtek, bluzek, spodni i podobnych;
  • Praca w akordzie, zgodnie z przyjętymi normami;
  • Szycie na maszynach typu owerlok, stębnówka i dwuigłówka;
  • Zaczynamy od kolekcji jesiennej 2019.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy szwaczki / krawcowej;
  • Realne umiejętności samodzielnego szycia na różnych maszynach kolejnych elementów odzieży;
  • Zaangażowanie i pracowitość;
  • Dla osób spoza Polski: dobrze widziana komunikatywna znajomość języka polskiego.

Warunki zatrudnienia:

  • Praca w systemie jednozmianowym, od godziny 6:00 lub 7:00 do przez 8h dziennie z możliwością nadgodzin.
  • Stabilna i pewna praca na podstawie umowy o pracę, średnie wynagrodzenie nie mniejsze niż 2 600 zł netto miesięcznie
  • Wsparcie w organizacji noclegu, jeśli potrzebny.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane tematem prosimy o przesłanie kilku zdań o sobie oraz CV lub kontakt telefoniczny na podane niżej dane kontaktowe.