Szukasz stabilnej pracy? Praca na produkcji czeka na Ciebie!!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Błonie k/ Środy Śląskiej, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Masz doświadczenie w pracy na produkcji?
Szukasz nowych wyzwań?
Chcesz się rozwijać?

Masz zacięcie techniczne i zdolności manualne?

Zaaplikuj już teraz!

Nr ref.: 42303
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Błonie k/ Środy Śląskiej

Zakres obowiązków:
  • praca na montażu ręcznym
  • odbieranie produktu z wtryskarek

Oczekiwania:
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • zdolności manualne

Oferta:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w miejscowości Błonie k/Środy Śląskiej
  • atrakcyjne zarobki z atrakcyjnym systemem premiowania,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 4- brygadowym
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
  • możliwości awansu i rozwoju
  • dodatkowe benefity ( karta Mutisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie )
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z wielu lokalizacji m. in Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego, Legnicy, Casarzowic

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)