Opis stanowiska pracy

Webmastera / Front-end Developera

Dynamicznie rozwijająca się Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o. działająca od 1994 roku zatrudni nowego członka zespołu.
Poszukujemy ambitnej i samodzielnej osoby która będzie się dobrze czuła wśród ciągle to pojawiających się nowych technologii.
Jeśli nie boisz się nowości i wyzwań jakie będą przed Tobą stawiane to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagane umiejętności:
- Znajomość PHP, HTML (HTML 5), CSS (CSS 3), JavaScript, jQuery
- Znajomość systemu Wordpress (pisanie szablonów)
- Kreatywność i sumienność
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane ale nie wymagane umiejętności:
- Znajomość technik RWD
- Znajomość frameworków (np. CodeIgniter, itd.)
- Znajomość Google AdWords (prowadzenie kampanii reklamowych)
- Znajomość platformy sklepowej Prestashop
- Znajomość systemu Linux (podstawy)
- Zarządzanie infrastrukturą informatyczną (komputery pracowników, sieć)

Oferujemy:
- Stabilną i ciekawą pracę w sympatycznym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Umowa na czas nieokreślony
- Praca w Poznaniu

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Expansa Sp. z o.o. to polska firma z dwudziestoletnim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja