Szukamy promotorów dla Restauracji

Be Stylish

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do jednej z krakowskich restauracji poszukujemy osób, komunikatywnych, które lubią kontakt z klientem i są na niego otwarte.

Praca jest elastyczna, obowiązkowa podstawowa znajomość języka angielskiego, początkowo wynagrodzeie prowizyjne (musimy Cię sprawdzić :) ) później rozliczamy się za godzinę + prowizje.

Zarówno Panie jak i Panowie mile widziani :)

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij do nas swoje CV -

Prezentacja firmy

Be-Stylish.pl to serwis młody i prężnie rozwijający się. W przeci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne