Szukamy Promotorów/Chłopaków na Akcję Promocyjną!

Best-Promotion-Katalina Agencja Promocyjno-Reklamowa

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Best Promotion zatrudni 3 Promotorów - chłopaków i 3 promotorki ( dziewczyny )do pracy na akcji walentynkowej w Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie.
Miejsce: Centrum Handlowe Atrium Koszalin
Termin: Sobota 14.02.2015 w godz. 13.00-19.00
Wynagrodzenie: 9,00 zł/h na rękę ( 54,00 zł całość) płatne do końca lutego.

Zadania: rozdawanie lizaków na terenie centrum oraz obsługa fotobudki naszego klienta - zachęcanie do zrobienia zdjęcia i instruowanie w zakresie obsługi fotobudki.

Proszę o zgłoszenia - przez infopracę

SKontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
- wiek 18-26 lat,
- komunikatywność
- miła aparycja,

Prezentacja firmy

Agencja BTL „Best Promotion” oferuje usługi wchodzące w skład sze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta