Szukamy Project Managera

Pigeon Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Pigeon Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca

Pigeon – studio animacji 2D z Krakowa, powiększa swój zespół! Działamy na globalnym rynku reklamowym i produkcyjnym, opowiadając angażujące historie za pomocą animacji. Pracujemy dla klientów z całego świata, startupów, ale też dla agencji reklamowych i domów produkcyjnych. Jesteśmy 30-osobowym, zgranym zespołem, który każdego dnia przychodzi do pracy, żeby zrobić coś ładnego i poruszającego.

PROJECT MANAGER / PRODUCER
Chcesz prowadzić świetne projekty dla klientów z całego świata z zespołem pełnym energii?
Szukamy kogoś, kto tę energię ogarnie na full-time. Nie będzie nudno. Codzienne obowiązki to współpraca z kreatywną ekipą najlepszych animatorów i ilustratorów przy tworzeniu reklam i serii animowanych oraz komunikacja z klientami od Australii po Arabię Saudyjską. A to wszystko w centrum Krakowa, z widokiem na Planty.

Wiemy, że lista wymagań jest duża, dlatego traktujemy ją życzeniowo. W naszej firmie jest czas i przestrzeń na zdobywanie nowych umiejętności!

Nasze wymagania:
- masz doświadczenie w prowadzeniu projektów (najlepiej z branży audiowizualnej),
- potrafisz koordynować pracę zespołu, planujesz i wdrażasz,
- świetnie radzisz sobie w komunikacji (z klientami i kreatywnymi współpracownikami),
- wiesz, co to efektywna praca zespołowa, multi-tasking i dobre priorytetyzowanie,
- myślisz analitycznie i przywiązujesz wagę do detalu na każdym etapie pracy,
- odpowiedzialność, zaangażowanie i język angielski to dla Ciebie główne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie projektów reklamowych (agencyjnych i bezpośrednio z klientem),
- planowanie, budżetowanie, harmonogramowanie,
- tworzenie pięknych projektów komercyjnych i artystycznych,
- udział we wdrażaniu narzędzi wspierających pracę zespołu produkcyjnego,
- udział w produkcjach fabularnych (seriale / filmy animowane).

Gwarantujemy:
- masę wyzwań i rozwój zawodowy z możliwością wdrażania własnych pomysłów,
- samodzielność i pełne wsparcie ze strony specjalistów z branży,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie i poruszające (się) projekty, którymi możesz pochwalić się mamie ;)

Zainteresowany? Zainteresowana? Czekamy na Twoje CV.